Wypadanie odbytnicy - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Wypadanie odbytnicy - odbytnicy składa się z trzech warstw- ściany odbytnicy , warstwy mięśniowej , tkanki tłuszczowej w obrębie odbytnicy .

Wypadanie odbytnicy jest, kiedy cały ściany odbytnicy lub błony śluzowej odbytnicy się przez odbyt. Dzieje się tak zazwyczaj, gdy masz miejsce, ale może się zdarzyć podczas kaszlu lub kichania, a następnie, lub nawet podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak chodzenie lub stojącej.

Istnieją trzy główne typy tego zaburzenia:

Wypadanie odbytnicy - objawy

Przyczyny

Dokładna przyczyna wypadanie odbytnicy nie jest znana. Weź pod uwagę specyficzne warunki dodatkową presję na brzuchu (brzuch), takich jak:

Jest to również związane z chorób neurologicznych, takich jak:

U kobiet starszych, wypadanie odbytnicy może być ze względu na ogólną słabość mięśni dna miednicy (grupy mięśni, które tworzą na temblaku z kości łonowej i wsparcia kręgosłupa).

Objawy

Najbardziej oczywistym objawem tego zaburzenia jest mięsistą guzek lub masy, która pochodzi z odbytu. Początkowo to się dzieje tylko wtedy, gdy jest defekacji, może się zdarzyć, po chwili kaszel i stojącej. Wewnętrzne wypadanie odbytnicy, nie będzie masy tkanki, która pochodzi z zewnątrz odbytu, ale czujesz, że coś jest jeszcze w drogę z powrotem po opróżnieniu jelita.

Wypadanie odbytnicy mogą być trudne do opanowania ruchy jelit i może skończyć się brudną bieliznę.

Inne objawy to:
- Sensation bezpośredniego defekacji
- Kącik ograniczonej ilości
- Sensation niepełnego opróżnienia po krzesła
- Nietrzymanie stolca.
- Ból, krwawienie i świąd odbytu.


Diagnoza

Lekarz rodzinny jest w stanie dokonać diagnozy wypadanie odbytnicy. Na podstawie objawów i badania odbytu.

Można wykonać dodatkowe badania, takie jak:

Wypadanie odbytnicy - Leczenie

U dzieci, wypadanie odbytnicy zwykle sam się nie rozwiąże. Lekarz nauczy Cię jak popchnąć dziecko z powrotem do odbytu odbytnicy. I nadać mu diety bogatej w warzywa i owoce, a spożywanie żywności, które zawierają błonnik i picie wystarczającej ilości wody.

U osób dorosłych, wypadanie odbytnicy, leczenie opiera się na zmiany w diecie i chirurgii do walki zaparcia. Rodzaj leczenia zależy od stanu zdrowia i nasilenie wypadania odbytnicy.

Chirurgia

Jedynym sposobem, aby skutecznie leczyć wypadanie odbytnicy jest zabieg chirurgiczny. Operacja jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym.

Ostrzegawczy