Angiokeratoma ograniczony - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Angiokeratoma ograniczony - są to łagodne zmiany naczyniowe skóry charakteryzuje się rozszerzonych naczyń krwionośnych o cienkich ścianach (są ciemnoczerwony do purpurowego podniesiony plamy),

umieszczony w górnej części skóry właściwej, w szczególności związane z naskórka reakcji, takie jak acanthosis i / lub nadmierne rogowacenie. Angiokeratomas z Fordyce przede wszystkim usytuowane są w mosznie, a jedynie rzadko na penisie i wtedy zazwyczaj na żołędzi prącia. Związane jest z ograniczonej Angiokeratomul angiokeratomul spotów moszny w Fordyce-angiokeratomul języka i kawior .

Angiokeratoma ograniczony - Przyczyny i objawy

Ponadto zespół Fabry'ego, które jest spowodowane przez wady genetycznej, ponieważ inne angiokeratomas jest nieznany.

Angiokeratoma ograniczony - Leczenie

względów kosmetycznych mogą próbować różnych metod chirurgiczne usunięcie zmian. Wycięcie jest wskazany tylko w przypadku jednego ogniska, jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Krioterapia jest płynny stosowania azotu jest używany do rozpoznawania zmian, ale hipopigmentacja pozostałych i blizny. Elektrokoagulacja może być używany z lub bez znieczulenia miejscowego i powoduje korzystne rezultaty. laser argonowy lub miedzi wykazuje dobre wyniki, z minimalnymi.