Cellulit - zdjęcia

 
Cellulit - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Cellulit - Większość kobiet ma cellulit - zwłaszcza pielemai tłuszczu pojawia się na udach, biodrach i pośladkach. Chociaż nie jest poważnym schorzeniem, cellulit może być brzydki. Cellulit wygląda wyboista pęcherzyków płucnych skóry.

Czasami jest opisywany jako skóry, takich jak ser czy tekstury skórki pomarańczy. Cellulite różny przebieg, łagodnych przypadkach można zaobserwować tylko wtedy, gdy skóra jest mocno między palcami.

Cellulit - Przyczyny i objawy

Cellulit nie jest poważnym stanem chorobowym i leczenie nie jest konieczne. W rzeczywistości, wielu lekarzy uważa, cellulit normalne zdarzenie. Jednakże, jeśli chodzi o wygląd skóry, skonsultować się z lekarzem lub dermatologiem.

Cellulit jest spowodowane włóknistą tkanki przewody łączące mięśnie podstawowych skóry. .
Czynniki, które mogą zwiększyć swoje szanse na cellulit to:

Cellulit - Leczenie

Odchudzanie
Odchudzanie - poprzez zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia fizyczne - jest prawdopodobnie najbardziej korzystne leczeniu cellulitu. Korzyści z utraty wagi są ograniczone, jednak może być jeszcze mniej widoczny cellulit poprzez zmniejszenie masy ciała, nie znikną całkowicie.

Lasery i systemów radiowych
Być może najbardziej obiecująca leczenie jest laser i RF systemów wykorzystujących połączeniu negatywny masaż tkanki łącznej, radiowych i podczerwieni w leczeniu cellulitu. Kolejny system zapewnia masaż tkanki łącznej w połączeniu z diodą energii lasera. Oba systemy oferują ulepszeń do cellulitu, po serii kilku zabiegów dwa razy w tygodniu. Wyniki mogą trwać do sześciu miesięcy.

Liposukcja
Niektóre osoby mogą zwrócić się do liposukcji w leczeniu cellulitu. W trakcie liposukcji, wkładki chirurg wąskie rurki pod skórę poprzez małe nacięcia, a następnie odsysanie tkanki tłuszczowej. Chociaż liposukcji może kształtować swoje ciało, nie będzie usuwania cellulitu, a może gorzej cellulitu w przyszłości.