Choroby włosowatej - zdjęcia

Choroby włosowatej - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Choroby włosowatej - torbiel, która rozwija się wzdłuż kości ogonowej, gdzie dzieli blisko pośladków.

Takie torbiele najczęściej zawierają zanieczyszczenia skóry i włosów. Termin włosowatej pochodzi od łacińskich słów Pilus (włosy) i Nidus (gniazdo). Ludzie z włosowatej torbiel może nie dawać żadnych objawów, podczas gdy inne mogą zakażenie torbieli związane z ból i stan zapalny. Leczenie i zarządzanie włosowatej torbieli zależy od wielu czynników, w tym obecność i zakres objawów choroby. nawrotu torbieli włosowatej jest powszechne.

Choroby włosowatej - Przyczyny i objawy

Chociaż istnieje wiele teorii, większość badaczy uważa, że ​​torbiele włosowatej są spowodowane przez penetracja włosów pod skórę. W odpowiedzi na te włosy purpura, zrealizowany miejscowy odczyn zapalny w obrębie torbieli, powodując straty. Zbyt duże ciśnienie lub powtarzających się urazów sacrococcigian obszarze predysponują niektórych ludzi do rozwoju torbieli lub irytują ich już istniejących.

Jeśli torbiel włosowatej zakażenie, następujące objawy mogą wystąpić:

Choroby włosowatej - Leczenie

Zakażonych torbieli włosowatej ropień, które są wymagane nacięcie i drenaż do odzyskania. Procedura ta może być z reguły w gabinecie lekarskim lub na pogotowie. Po znieczuleniu obszaru zastrzykiem z znieczuleniu miejscowym, nacięcie się skalpelem w obszarze zapowietrzonym. Lekarz drenażu ropy i usuwać włosy i inne zanieczyszczenia z rany. Następnie rana jest zabandażowane gaza i niech leczyć. Antybiotyki zazwyczaj nie są potrzebne, chyba że lekarz zdecyduje, masz rozprzestrzeniania się zakażenia skóry (cellulitis). Leki często są określone na ból.