Dermatofibroma - zdjęcia

Dermatofibroma - zdjęcia

copyright:
conganat.org

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Dermatofibroma - jest wspólnym guzek skóry o nieznanej etiologii, że występuje częściej u kobiet.

Dermatofibromul zwykle rozwija się w obrębie kończyn (zwłaszcza kończyn dolnych) i jest zazwyczaj bezobjawowe, choć czasami mają większą czułość i Puru są dość rzadko takich przypadkach.

Dermatofibroma - Przyczyny i objawy

spowodować Dermatofibromului jest nieznany. Ze względu na charakter trwały, dermatofibromul jest prawdopodobnie lepiej klasyfikuje się jako proces nowotworowy, a nie reaktywne zmiany tkanek. Wylewnych badania dermatofibromaului sugeruje, że może być podłoże genetyczne

Dermatofibromul wystąpić u pacjentów w każdym wieku, ale najczęściej w okresie dojrzewania, 20% urazów przed 17 lat. Zmianę rośnie powoli i jest samotny guzek na nodze. Można mieć pewne obrażenia, ale rzadko jest wiele. Wariant ten jest postrzegany w kontekście wielu chorób autoimmunologicznych takich jak toczeń rumieniowaty, zakażenie HIV, białaczkę. Regresja niewielkie odnotowano poprawę stanu klinicznego z chorobą substancji. Pacjenci mogą opisać kret ma niezwykły blizny.

Charakterystyczne Dermatofibroamele są bezobjawowe, ale często opisują ból i swędzenie. Wystąpił są najbardziej niebezpieczną nowotworów skóry.

Dermatofibroma - Leczenie

Bez leczenia jest zazwyczaj konieczne dermatofibroma. Upewnij się, że zmiana jest łagodne proste może być wskazane. W przypadkach, niepokoić może wybrać kosmetycznych S intralesional wstrzyknięcia kortykosteroidów, lub całkowite usunięcie, w tym tłuszcz podskórny.