Dermatophytic - Grzybica - zdjęcia

 
Dermatophytic - Grzybica - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Dermatophytic - Grzybica - jest powierzchowne zakażenia grzybicze skóry, włosów i paznokci.

Drematofitia (ty) mogą mieć wpływ na skórę głowy (grzybica capitis), podbródek i skóry twarzy (grzybica barbae), ciała (grzybica corporis - co głównie dotyczy dzieci), pachwiny (grzybica pachwin), paznokci (unguium grzybica) oraz stopa (grzybicy stóp lub grzybica). Zaburzenia te wahają się od łagodnych do ostrych reakcji zapalnych pęcherzykowej.

Dermatophytic - Grzybica - Przyczyny i objawy

Drematofitia (grzybica), wynikających z różnych grzybów. Przekazanie może wystąpić w wyniku bezpośredniego kontaktu z zarażonym zmian lub pośrednio poprzez kontakt z zakażonymi przedmiotami, takich jak buty, ręczniki lub prysznicem. Innym czynnikiem predysponującym jest połączeniem pięknej pogodzie i ciasne ubranie, które zachęca do rozwoju grzyba.

Niektóre z grzybów udział w tym choroby, pierwszych zwierząt infectaza, ale mogą być również przenoszone ze zwierząt na ludzi.

Drematofitia (grzybica) objawy:

Dermatophytic - Grzybica - Leczenie

Miejscowe preparaty przeciwgrzybicze powinny być skuteczne w leczeniu, nieskomplikowane przez dermatophytic zakażenia - grzybica znajduje się w obszarach innych niż głowy. Należą do nich miejscowe klotrimazol i mikonazol (dostępne w aptekach) i terbinafiny.

Czasami, doustne leki przeciwgrzybicze mogą być konieczne, gdy stan jest poważny. Leki mogą obejmować gryzeofulwina, itrakonazol, flukonazol i terbinafiny.

Grzybica capitis (głowy), niezależnie od stopnia ciężkości, jest zwykle leczonych doustnymi lekami przeciwgrzybiczych, ponieważ miejscowe leki przeciwgrzybicze nie przenikają oraz mieszków włosowych. Kortykosteroidy są czasami stosowane w leczeniu ciężkiego zapalenia lub blizny, takie jak infekcje skóry głowy.