Erytrodermia - złuszczające zapalenie skóry - zdjęcia

Erytrodermia - złuszczające zapalenie skóry - zdjęcia

copyright:
img.medscape.com

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Erytrodermia - złuszczające zapalenie skóry - jest stanem zapalnym skóry charakteryzującą się rumień i powierzchni skóry skalowania.

Erytrodermia - złuszczające zapalenie skóry - Przyczyny i objawy

Przyczyny są wielorakie i bola pote tej sytuacji prowadzi do nasilenia choroby, takich jak toczeń rumieniowaty, atopowe zapalenie skóry, kontaktowe zapalenie skóry, pęcherzyca, łuszczyca, etc.Pacientii wymaga hospitalizacji, zwłaszcza tych, którzy mają dzieci gorączka, niedociśnienie i wstrząs toksyczny. Będzie to utrzymać skórę nawilżona, uniknąć zarysowania, strącając czynników miejscowych kortykosteroidów w leczeniu chorób i substancji. Zapalnych jest odporny na terapię z powodu, jeśli fundusz nie był leczony. Ewolucja jest oznaczona przez wiele zaostrzeń i kortykosteroidów jest konieczne.

Przyczyny zapalnych - złuszczające zapalenie skóry to:

Objawy eritrodermiei

Eritrodermiea czasem zaczyna się dość nagle i gwałtownie. A czasem, rozwija się powoli, po osoba chorobą skóry, która stopniowo pogarsza się w czasie. Cała powierzchnia skóry staje się zaczerwieniona, łuszcząca się, pogrubione, a czasem skorupy. Osoba zapalnych może:

Erytrodermia - złuszczające zapalenie skóry - Leczenie

Leczenie stanów zapalnych mogą obejmować:

Istnieją pewne działania niepożądane w leczeniu stanów zapalnych, w tym antybiotyki, mogą powodować niestrawność, biegunka, reakcje alergiczne i