Grzybica paznokci - zdjęcia

Grzybica paznokci - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Grzybica paznokci - odnosi się do wpływu na infekcje grzybicze paznokci i dłoni.


Grzybica paznokci - Przyczyny i objawy

Grzybica paznokci jest spowodowany przez trzy główne klasy grzybów: dermatofity, drożdże, pleśnie i nondermatophyte. Dermatofity są zdecydowanie grzybicy paznokci najczęstszych przyczyn. Dwa główne patogeny odpowiedzialne są za około 90% wszystkich przypadków grzybicy paznokci. Trichophyton rubrum stanowi 70% i Trichophyton mentagrophytes stanowi 20% wszystkich przypadków. Nondermatophyte paznokci wywołane przez pleśnie ( Fusarium gatunków, brevicaulis Scopulariopsis, Aspergillus gatunków) stają się coraz powszechniejsze na całym świecie, wynoszącą do 15% przypadków w niektórych krajach. Grzybica paznokci z powodu Candida jest bardzo rzadkie.

Czynniki ryzyka obejmują paznokci historii rodziny, starzenie się, zły stan zdrowia przed szkodą, ciepły klimat, uczestnictwa w zajęciach fitness, immunosupresja (np. HIV, polekowe), wspólne pływanie, i szczelnego obuwia.

Nail może wyglądać zagęszczony, żółty lub słabe. Paznokcie mogą być bolesne i sfărâmiciose lub może odłączyć się od łożyska paznokcia. Zazwyczaj nie ma bólu i innych objawów organizmu, chyba że choroba jest ciężka.

Grzybica paznokci - Leczenie

Leczenie przeciwgrzybicze grzybicy paznokci przy użyciu miejscowe, doustne i technik operacyjnych. Leczenie zależy od liczby palców wpływ, rodzaju i stopnia nasilenia grzybicy paznokci. Połączenie systemów miejscowego i systemowego zwiększenia szybkości utwardzania