Leucoplazie usta - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Leucoplazie usta - płytkę (splash) biały lub szary kolor, który rozwija się na języku, wewnątrz policzka lub dziąsła. poprawki Leukoplakia może rozwijać się na żeńskich narządów płciowych, jednak powodem tego nie jest znane.


Leucoplazie usta - Przyczyny i objawy

Jakie są przyczyny to: chemicznych - takich jak palenie - najważniejszym czynnikiem w lokalnych mechaniczne uzębienia Poor, nieadekwatne do higieny jamy, zakaźnych wirusa brodawczaka ludzkiego, a czynniki wewnętrzne, predyspozycja genetyczna jest obecnie powszechnie przyjęte.

Obecność białego lub szarego kolorowe łaty na język, dziąsła, podniebienie, policzki lub wewnątrz jamy ustnej mogą być oznaką leukoplakia. Plamy można rozwijały się powoli w tygodniach lub miesiącach, a być gęsta, uniesione, a może w końcu odpocząć szorstki i tekstury. To jest zazwyczaj bezbolesna, ale mogą być wrażliwe na dotyk, ciepło, ostrymi potrawami lub innych podrażnień.

Leucoplazie usta - Leczenie

leczenie Leucoplaziea, w razie potrzeby, polega na usunięciu źródłem irytacji. Na przykład, jeśli leucoplaziea jest spowodowane przez ząb lub nieregularnej powierzchni na protezy. Jeśli leucoplaziea jest spowodowane paleniem tytoniu, zostaniesz poproszony do ograniczenia lub zaprzestania palenia tytoniu lub używania innych wyrobów tytoniowych.

Leczenie składa się z:, krioterapia, laser lub leczenia chirurgicznego wycięcia elektrokoagulacji.