Lipoidica Necrobiosis - zdjęcia

Lipoidica Necrobiosis - zdjęcia

copyright:
dermnet.com

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Lipoidica Necrobiosis - Czy zaburzenia degeneracji kolagenu z ziarniniakowe odpowiedzi, pogrubienie ścian naczyń krwionośnych i odkładanie się tłuszczu.


Lipoidica Necrobiosis - Przyczyny i objawy

lipoidica Necrobiosis Dokładna przyczyna nie jest znana, ale wiodących lipoidica Necrobiosis teorii koncentruje się na mikroangiopatii cukrzycowej. Inne teorie sugerują, uraz lub stany zapalne lub zmiany metaboliczne. Jeszcze inne teorie sugerują, że przeciwciała pośrednictwem naczyń może spowodować zmiany obserwowane w lipoidica Necrobiosis.

lipoidica Necrobiosis jest 3 razy częściej u kobiet niż u mężczyzn. Średnia wieku wynosi 30 lat, ale może się rozwinąć w każdym wieku. U pacjentów z cukrzycą występuje najczęściej na początku. pacjentów bez objawów wynika, jasne plamy, które powoli powiększyć w ciągu kilku

miesięcy lub lat. Czerwono-brązowe plamy są początkowo żółte, a następnie w depresji, zanikowe. Owrzodzenia mogą wystąpić po urazie i zwykle są związane z bólem. Głównym zarzutem jest wygląd pacjenta kosmetycznych zmian. Kliniczne aspekty lipoidice obumarcia jest charakterystyczny.

Lipoidica Necrobiosis - Leczenie

Leczenie lipoidica Necrobiosis, nie bardzo skuteczne częściowo dlatego, że dokładna etiologia pozostaje nieznana. Ponieważ może to spowodować miejscowe urazy wrzody Necrobiosis lipoidica, ochrona nóg pończochy elastyczne wsparcie i podnóżka może być pomocny. Wycięcie i szczepienia były skuteczne, ale może wystąpić nawrót wtórne do podstawowych zmian naczyniowych.