Łojotokowe słoneczne - zdjęcia

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Łojotokowe słoneczne - są podniesione narośli na skórze. Łojotokowe oznacza tłuste i rogowacenie oznacza pogrubienie skóry. Może być tylko kilkanaście grup.

Są one zwykle jasny brąz, a następnie stają się ciemnobrązowe lub prawie czarne w kolorze. Mogą być one owalne plamy, albo długi formularz.

Łojotokowe słoneczne - Przyczyny i objawy

Dokładna przyczyna nie jest znana rogowacenia łojotokowego. To skłania do pracy w niektórych rodzinach, więc genetyka może odgrywać rolę.

Łojotokowe słonecznego zazwyczaj wygląda jak kropla wosku lub wzrostu brodawkowate. Zwykle występuje na głowie, szyi i tułowia.

Można stworzyć jeden lub grupy zwiększa wzrostu. Choć nie jest bolesne, łojotokowe rogowacenie może być nieprzyjemne w zależności od wielkości i lokalizacji. Należy uważać, aby nie trzyj ich. Może to prowadzić do stanu zapalnego, krwawienia i zakażenia.

Łojotokowe słoneczne - Leczenie

Opieka medyczna pokazuje sukces w użyciu kwas trójchlorooctowy, mleczan amonu lub innych substancji chemicznych peeling zmian. operacji Teraapia to krioterapia ciekłym azotem lub dwutlenkiem węgla, a ciuretajul electrodesicarea biopsji stycznej, dermabrazja i laser.