Łojotokowe zapalenie skóry - zdjęcia

Łojotokowe zapalenie skóry - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

Łojotokowe zapalenie skóry - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Łojotokowe zapalenie skóry - to częste schorzenie skóry, które dotyka głównie na skórę głowy, powodując łuszczenie się kory, swędzenie, zaczerwienienie skóry i obfitość łupieżu.

Łojotokowe zapalenie skóry może również wpływać, twarzy, górnej części klatki piersiowej, pleców i innych obszarów ciała.

Łojotokowe zapalenie skóry nie jest szkodliwa, ale może być nieprzyjemne i brzydki. Łojotokowe zapalenie skóry mogą być leczone przez uznając objawy i za pomocą kombinacji self-care (bez recepty) i nie ma narkotyków.

Łojotokowe zapalenie skóry - Przyczyny i objawy

Chociaż dokładne przyczyny łojotokowego zapalenia skóry nie jest znana, istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do jego wystąpienia:

Wspólne oznaki i objawy łojotokowego zapalenia skóry to:

Łojotokowe zapalenie skóry - Leczenie

Nie ma leczenia w leczeniu łojotokowego zapalenia skóry garantaeze zawsze, ale leczenie może kontrolować objawy. Leczenie zależy od rodzaju skóry, nasilenie stanu i lokalizacji, które pojawia się na ciele.

Szampon z narkotykami powinna być pierwszym krokiem w leczeniu łojotokowego zapalenia skóry owłosionej skóry głowy. Wybierz szampon, który zawiera jeden z następujących składników:

Spróbuj użyć szamponu codziennie, aż objawy są kontrolowane, a następnie zaczyna myć dwa lub trzy razy w tygodniu. Jeśli jeden rodzaj szamponu a po utracie ich skuteczności, spróbuj na przemian dwa rodzaje szamponach przeciwłupieżowych. Pozostawić na skórze głowy przez trzy do pięciu minut - pozwala to składników medycznych do pracy.

łojotokowe zapalenie skóry na twarzy i ciała
Zabiegi dla nonscalp: aby zmniejszyć stan zapalny i akumulacji skalowania skórę za pomocą kremu (bez recepty) przeciwgrzybicze lub anty-swędzenie, wraz z innymi samoopieki środków, które mogą pomóc w kontroli objawów.

Jeśli te środki nie pomagają, lekarz może przepisać miejscowe kortykosteroidy, leki przeciwgrzybicze lub kombinacja tych dwóch poprawek do leczenia. Wspólne leczenie obejmuje dobę ketokonazolu (Nizoral) i desonide (Desowen) nakłada się na skórę. Podanie leków na receptę, takich jak terbinafiny (Lamisil), może stanowić rozwiązanie w przypadku łojotokowego zapalenia skóry wpływ na dużą część ciała.