Łysienie androgenowe - zdjęcia

Łysienie androgenowe - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

Łysienie androgenowe - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Łysienie androgenowe - jest to stan bardzo często wypadanie włosów u mężczyzn i kobiet . Pięćdziesiąt procent mężczyzn w wieku 50 lat i 40% kobiet z menopauzą pewnego stopnia łysienie androgenowe.

Wypadanie włosów jest stopniowy. U mężczyzn z łysieniem androgenowym, wypadanie włosów pojawia się w czołowo-skroniowych i górnej części głowy, w zależności od ciężkości. U kobiet łysienie androgenowe jest bardziej rozproszone i lokalne centroparietal, czoło jest zwykle w stanie nienaruszonym kobiet.

Łysienie androgenowe - Przyczyny i objawy

Przyczyny mogą obejmować:

Lista objawów wymienionych w wielu różnych źródeł łysienie androgenowe to 3 objawów wymienionych poniżej:

Łysienie androgenowe - Leczenie

Leczenie jest albo medycznych lub chirurgical.Medicamentele udowodnić, że nadają się do łysienia androgenowego są: minoksydyl (Rogaine ®) i ustnej finasteryd (Propecia ®). Minoxidil na sukces odrastanie włosów jest akceptowalny dla około 10% mężczyzn. U kobiet, 50% wykazywać minimalne odrastanie włosów odrastanie włosów, a 13% umiarkowane. Leczenie przez całe życie. Siedem procent pacjentów może wystąpić podrażnienie niektórych (pieczenie, świąd, zaczerwienienie) ze względu na rozwiązanie minoksydyl.

przeszczep włosów stałe tyłu i po bokach głowy wypadanie włosów jest udana procedury, ale zwykle wymagają, trzy-cztery sesje w ciągu dwóch lat, aby wypełnić obszar o odpowiedniej gęstości.