Łysienie - zdjęcia

Łysienie - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

Łysienie - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Łysienie - zwykle rozwija się stopniowo i wpływa na skórę głowy, może być rozproszony lub niekompletne i mogą być sklasyfikowane jako uzdrowiony lub nonscarring.

łysienie Scarred (trwałe wypadanie włosów) w wyniku zniszczenia mieszków włosowych, która wygładza skórę, usuwa pęcherzyków otwory. łysienie Nonscarring (tymczasowe wypadanie włosów) szkody wynikające z mieszków włosowych i spadających liści pęcherzyków otwory, dzięki czemu w przyszłości wzrost włosów.

Łysienie - Przyczyny i objawy

Ze względu na zmiany hormonalne, podrażnienie lub uszkodzenie, pojedyncze mieszki włosowe mają krótszą fazę wzrostu i są cieńsze, a także wzrosła mniej. Hair przechodzi cykl wzrostu i wypoczynku. Podczas każdego różne. Ale ogólnie, w fazie wzrostu włosów znane jako anagen, zwykle trwa dwa do trzech lat. W tym czasie włosy rośnie tylko mniej niż 1 cm na miesiąc. W fazie spoczynku jest nazywany telogen. Ten etap trwa zwykle od trzech do czterech miesięcy. Pod koniec fazie spoczynku, włosy wypadają, a nowe zaczynają rosnąć w jego miejsce. Gdy włosy wypadają, etap rozwoju zaczyna się od nowa.

Dla większości ludzi utrata włosów jest zwykle od 50 do 100 włosów dziennie. Przyczyny wypadania włosów mogą być różne, jak z powodu starzenia się, ze względu na dziedzictwo genetyczne, chorób i sposobów leczenia.

Łysienie - Leczenie

Chelios, stałe lub tymczasowe, nie można wyleczyć. Ale dla włosów zabiegi dostępne są straty, które pomagają promować wzrost włosów lub ukryć wypadanie włosów. Dla niektórych rodzajów łysienia, włosy mogą wznowić wzrost sam, bez żadnego leczenia.