Peripheral xerotica Balance (twardówki porostów) - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Peripheral xerotica Balance (twardówki porostów) - jest rzadką chorobą o nieznanej przyczynie, która prowadzi do białe plamy na skórze, które mogą powodować blizny na i wokół narządów płciowych.

Peripheral xerotica Balance (twardówki porostów) - Przyczyny i objawy

Kobiety częściej niż mężczyzn, szczególnie w okolicy i po menopauzie, ale również młode kobiety i dziewczęta mogą także rozwijać się tej choroby. Balani xerotica peryferyjne (twardówki porostów) , najczęściej występuje na sromu i odbytu wzrost w kolorze białym, które mogą być płaskie i błyszczące. Pojawienie się tej choroby może być świąd i inne symptomy.

U mężczyzn choroba może przybrać formę białawe zgrubienia napletka, które nie mogą być łatwo schowane (stulejka). W przeciwieństwie do kobiet, nie ma udział anal. U mężczyzn narządów zaangażowania tradycyjnie znane jako balanitis xerotica zarostowe (BXO).

Non-płciowego skóry, choroba może się objawiać w postaci białych plam porcelany, korkami małe otwory widoczne w obrębie mieszków włosowych lub gruczoły potowe na powierzchni. Rozcieńczanie może również wystąpić.

Obraz kliniczny obejmuje:
-Swędzenie, pieczenie, trudności w oddawaniu moczu
penis żołędzi, niedoczulica
Bolesne erekcji, zaburzenia funkcji seksualnych
Siła redukcji pęcherza moczowego i wielkości strumienia
Debacluri-z lub bez zapalenia cewki moczowej.

Objawy późnego stadium xerotica balanitei Peripheral obejmują:
Stulejki-nie-do decalota żołędzi
Paraphimosis-nie-do żołędzi recalota.
Rozwój raka płaskonabłonkowego u osób z wieloogniskowe zanikowe twardówki i porostów penisa i wirusowym zapaleniem wątroby typu C stwierdzono.

Peripheral xerotica Balance (twardówki porostów) - Leczenie

Nie ma swoistego leczenia w celu realizacji wszystkich pacjentów. Tryb domięśniowo penicylina okazała się korzystna, zwiększenie wrażliwości, świąd i zmiany zapalne w trzy tygodnie. Leczenie pacjentów jest bardziej agresywny ograniczona. Poniższe schematy pokazują korzyści w różnym stopniu: sterydy intrelezionali i aktualne, takrolimus, testosteronu etretinat aktualne i laser dwutlenku węgla.

leczenie chirurgiczne.
Korzyści terapeutyczne obrzezania nieobrzezanych pacjentów. Interwencji chirurgicznej na niedrożność dróg moczowych. Praktyka błony śluzowej jamy ustnej uretroplastia.