Piegi - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Piegi - Jsą płaskie okrągłe plamy, skórki, które są zwykle wielkości główki od paznokci.

Plamy są wielorakie i może rozwinąć się losowo na skórze, zwłaszcza po wielokrotnej ekspozycji na słońce. Są one szczególnie częste u osób o jasnej skórze na górnej powierzchni skóry ciała, takie jak policzki, nos, ręce, ramiona i górną. Mogą one wystąpić u osób młodych w wieku od 1 roku do 2 lat

Piegi - Przyczyny i objawy

Piegi rozwijać w wyniku kombinacji genetycznych skłonności (dotychczasowej) i ekspozycji na słońce. Dwie osoby, które otrzymują takie same ekspozycji na światło słoneczne może mieć równe szanse na piegi rozwijających się. Światło dzienne i sztuczne oświetlenie opalania emitują promieniowanie ultrafioletowe (UV). Po ekspozycji na promienie ultrafioletowe, zewnętrznej warstwy skóry (naskórka), pogrubia i komórek produkujących pigment (melanocytów) produkcji melaniny pigmentu w zwiększonej ilości. (Ten produkcji melaniny, w rzeczywistości, może stanowić pewną ochronę przyszłych ekspozycji na słońce.)

Oczywiście, ludzie różnią się znacznie w odpowiedzi na światło słoneczne. Aby skrajny przykład, nikt nie pigmentacji skóry albinos z powodu wady metabolizmu melaniny. Z drugiej strony, osoby o ciemnej karnacji są stosunkowo mniej wrażliwe na światło niż osoby o jasnej karnacji. Jednak ludzie o ciemnej skórze, nie są całkowicie odporne na uszkodzenia słońce od opalania i może stać się długotrwałego narażenia. Ludzie z blond lub rude włosy, oczy blade i skóry są szczególnie wrażliwe na otwarte szkodliwym działaniem promieni UV.

Piegi - Leczenie

Istnieje kilka bezpieczną i skuteczną metodą redukcji zmarszczek: połączenie zabiegów mogą być potrzebne do jak najlepszych wyników.

  1. Wybielanie lub zanikanie kremy: Produkty zawierające hydrochinon i kwas kojowy. Produkty te mogą pomóc w zwalczaniu piegów, jeżeli są one stosowane konsekwentnie w ciągu kilku miesięcy. Wybielanie lub zanikanie kremy są najbardziej skuteczne w połączeniu z unikaniem słońca i ochrony przeciwsłonecznej.


  2. Retinoidy: czasami używane w połączeniu z innymi kremy wybielające, tretinoiny (kwas witaminy A, Retin-A), tazarotene (Tazorac), adapalene (Differin), może również pomóc piegi walki, gdy stosowane konsekwentnie przez okres kilku miesięcy.


  3. Krioterapia


  4. Leczenie laserowe