Piodermia vegetans - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Piodermia vegetans - jest stanem charakteryzującym się występowaniem dużych desek warty nierówne krawędzie i wielu krosty.

Charakterystyczny rumień rzadkie, ale krostkowa usta i fałdy skórne stale związku z choroby zapalne jelit, takie jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego i choroby Crohna rzadziej.

Piodermia vegetans - Przyczyny i objawy

produkcji roślinnej Ropne zapalenie skóry jest prawie zawsze u pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego lub choroby Crohna.

Vegetantas charakterystyczne zmiany ropne zapalenie skóry - jest pryszcz.

Skóra jest obecny jako ropne zapalenie skóry vegetantas wysypka asymetryczne najczęściej w fałdach skóry (postać wyprzenia ), takich jak pachy i pachwiny i skóry głowy. Rzadziej na tułowiu, twarzy i palców - palce mogą być zaangażowane.

Typowe cechy to ropne zapalenie skóry vegetantas:

W jamie ustnej, zaczerwienienie jest vegetantas ropne zapalenie skóry z wielu krosty żółtego lub białego. krosty (microabscesses) łatwo pęknąć, tworząc powierzchowne owrzodzenia (nadżerki) zostały porównane do trasy ślimaka.

Piodermia vegetans - Leczenie

Leczenie jest głównie na zwalczanie chorób po jelit i uszkodzenia skóry i jamy ustnej.

W tych rzadkich przypadkach, w których choroby jelit nie zostanie znaleziony, obecnych możliwości leczenia mogą obejmować:

leczenia systemowego mogą obejmować:

Suplementy mogą być również konieczne, bo choroba może powodować zaburzenia wchłaniania jelitowego. W raporcie, suplementów cynku prowadzi do poprawy zmian w jamie ustnej.