Pokrzywka - zdjęcia

Pokrzywka - zdjęcia

copyright:
bryanking.net

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Pokrzywka - nie jest zakaźna. Pokrzywka jest chorobą skóry, która charakteryzuje się małe plamki (poprawki) różowe lub czerwone skóry, które mogą powodować świąd.

Plamy mogą być małe lub duże, zwykle występują dość szybko i ustępują samoistnie w ciągu godzin lub dni. Hives mogą pojawić się plamki w niektórych milimetrów lub centymetrów kilku rozmiarach duże, że mogą zostać połączone. Hives, która jednoczy całe ciało, jest znany jako "ule". Powodują one, świąd i pieczenie lub uczucie kłucia.

Pokrzywka - Przyczyny i objawy

Ponieważ pokrzywka - jest reakcja alergiczna na coś lub skontaktować się z niektórych przedmiotów, które mogą być alergenami. może wywołać stosowanie nowych detergentów lub mydła, nawet leki używane może powodować pokrzywkę. Ponadto, za dużo stresu może powodować wysypkę - nazywa się to "stres - pokrzywka. Ponieważ nie ma dwóch osób tej samej reakcji na alergen, wysypki nie są zaraźliwe. Najczęściej wywołuje pewne pokarmy: owoce morza, truskawki, truskawki, maliny, mleko, orzechy i niektóre owady, ogólnie leki są antybiotykami razpunzatoare pokrzywka początku.

Pokrzywka Objawy obejmują:

Pokrzywka - Leczenie

Po pierwsze należy wyeliminować główne czynniki, które mogą powodować pokrzywkę, takich jak: spożywanie żywności o wysokiej alergii: orzechy, orzeszki ziemne, orzechy kokosowe, truskawki, pomidory, orzeszki ziemne, etc. Ryby, mięso wieprzowe, ziarna, - pszenicy, jęczmienia i żyta. Lepiej jest unikać syntetycznych ubrań i produktów kosmetycznych i last but not least stresu.

W niektórych przypadkach, pokrzywka odejść sam, bez leczenia, należy pić dużo płynów i kompoty i herbatki ziołowe. leczenie Pokrzywka jest na ogół spokojny i leków antihistamice.