Poparzenia słoneczne - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Poparzenia słoneczne - wynikających z ekspozycji zbyt dużo na słońcu zbyt długo. Niemal każdy z nas był lub będzie opalony opalony na jakiś czas. Każdy, kto odwiedza plaży, łowi ryby, prace w ogrodzie, lub po prostu słońce może się oparzenie słoneczne.


Poparzenia słoneczne - Przyczyny i objawy

Sunburn dosłownie oparzenie skóry. Jest to spalić z promieniowaniem ultrafioletowym (UV). Konsekwencją tego jest spalony zapalenie skóry. Uraz może rozpocząć się w ciągu 30 minut ekspozycji.

Do typowych objawów należą:

Poparzenia słoneczne - Leczenie

U pacjentów z umiarkowanymi oparzenia powinny być zachęcane do hydratu z abuturi bezalkoholowych. Osoby z umiarkowanym lub ciężkim palący ból i swędzenie wymaga. Wymagane do poparzenia oddziale reinlocuirea intenare spalił pozajelitowego płynów, kontroli bólu i zapobiegania zakażeniom. Pacjenci z pęcherzykowej recatie nie powinien się na powierzchni skóry pęcherzyka żółciowego, ponieważ zapewnia ochronę przed zakażeniem.

leczenie Nonarmacologic do opalania to:
-Pacjent musi siedzieć w chłodnym, objętych przez kilka dni, po odpoczynku w łóżku w razie potrzeby
-Zimne kąpiele lub stosowania na zimno lub ręczniki kompresji solą fizjologiczną przez 20 minut i powtórzyć 3-4 razy dziennie może przynieść ulgę w bólu i swędzenia
sadzy Promoxina aplikacji lub 3 razy dziennie na dotknięte obszary, może pomóc
Kremy stosowane wielokrotnie, pomaga zmniejszyć suchość i łuszczenie się w świetle oparzenia
-Oleju lub masła nie pomaga umiarkowanego oparzenia mogą być bolesne i umyta.