Rogowacenia słonecznego - zdjęcia

Rogowacenia słonecznego - zdjęcia
zoom

copyright:
wikimedia.org

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Rogowacenia słonecznego - znany również jako rogowacenia słonecznego, jest mały guzek, szorstki miejscu występujące na skórze, który został przewlekle narażonych na działanie promieni słonecznych.

Jak rogowacenie słoneczne, zwykle w wielkości od 2-6 mm średnicy (wielkości ołówka i gumki punkt). Zazwyczaj są one czerwonawy, o szorstkiej fakturze i często mają żółtawy białą łuską na szczycie.

Rogowacenia słonecznego - Przyczyny i objawy

Urazy debiuty jak ledwo dostrzegalne szorstkie plamy na skórze, lepiej czułem niż widziałem. Wczesne zmiany, które są odczuwalne na rassparul badanie palpacyjne, potem się rumieniowe, grube płyty, które mogą wahać się od kilku cm. Zmiany chorobowe mogą pozostać niezmienione od lat,

można cofać samoistnie lub może prowadzić do inwazyjnego raka płaskonabłonkowego.

Rogowacenia słonecznego - Leczenie

Najlepsze leczenia jest unikanie ekspozycji na słońce. Odpowiednie leczenie jest na ogół wybiera się na podstawie liczby ognisk obecnych i skuteczności. Leczenie polega na dwie kategorie: leczenie chirurgiczne i zniszczenia. Farmakologiczne leczenie zatwierdzony podawać czterech czynników: 5-fluorouracyl, imikwimod, diklofenak żelu i kwas delta-animolevulinic PDT.