Rozstępy - zdjęcia

Rozstępy - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Rozstępy - są liniowe blizny spał towarzyszy zanik naskórka, które występują w tkankach pod skórą, łamiąc szybkiego wzrostu.


Rozstępy - Przyczyny i objawy

Rozstępy występują na niektórych obszarach ciała, gdzie skóra jest poddawana ciągłej rozciąganie i progressive. Należą do nich:

Rozstępy mogą również wystąpić w wyniku długotrwałego korzystania z miejscowych kortykosteroidów. Są one również wyposażone w zespół choroby Cushinga, gdzie wzrost aktywności kory nadnerczy, nadmierne stężenia kortyzolu w obiegu jest zaangażowany w ich rozwoju.

Wczesnym objawem rozstępów rozwijających się jest, gdy powierzchnia skóry staje się płaskie i cienkie różowe. Może to czasami powodować swędzenie. Wkrótce czerwonawe lub purpurowe linie rozwoju (rozstępy rubra). Z czasem stają się albiciose lub kolor skóry, i znacznie mniej oczywiste. Rozstępy są zwykle kilka centymetrów długości i 1-10 mm szerokości. Te spowodowane przez stosowanie kortykosteroidów lub zespołu

Cushinga są często większe i szersze i mogą dotyczyć innych regionów, w tym twarzy.

Rozstępy - Leczenie

Rozstępy są zazwyczaj tylko problem kosmetyczny, ale rzadko, jeśli rozszerzone mogą ranić lub łatwo złamać w wypadku. Rozstępy występują u młodzieży stają się mniej widoczne w czasie i zazwyczaj nie wymaga leczenia. W innych przypadkach, jeśli rozstępy są problemem, to następujące zabiegi może być sądzony, ale nie okazały się skuteczne we wszystkich przypadkach: