Trądzik (Pimples) - zdjęcia

 
Trądzik (Pimples) - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Trądzik (Pimples)- to nie tylko problem dla młodzieży, może wpłynąć na osoby od 10 lat do 40 lat. Trądzik może pojawić się na skórze, że jedną z następujących czynności: Whitehead , Czarnogłowych , Kosze , krosty , torbieli (głębokie kosze). Ropa w blistry.


Trądzik (Pimples) - Przyczyny i objawy

Trądzik jest spowodowany nadmierna aktywność gruczołów łojowych, które wydzielają substancji olejowych na skórę.

Powierzchnia skóry jest wiele małych gruczołów łojowych tuż pod powierzchnią. Te gruczoły produkują sebum (olej naturalny), które utrzymują skórę gładką i delikatną.

Pory (otwory w skórze) pozwalają sebum dotrzeć do powierzchni skóry. Włosy rosną również przez te pory.

Gruczoły łojowe osób z trądzikiem są szczególnie wrażliwe na normalnych poziomów we krwi hormonu o nazwie testosteron, naturalnie występująca zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Jeśli mają skłonność do trądziku, testosteron pobudza gruczoły łojowe do produkcji sebum. W tym samym czasie, martwe komórki skóry, nie puścić prawidłowo i pęcherzyków blocaza.

Połączenie tych dwóch czynników powoduje nagromadzenie bakterii w mieszkach włosowych. Prowadzi to do zaskórników i biały.

Dla niektórych osób, trądzik nie postępu poza tym etapie.

Trądzik zazwyczaj przyczyną jednego lub więcej z następujących objawów:

Trądzik (Pimples) - Leczenie

leczenie trądziku, należy wziąć pod uwagę rodzaj trądziku: przechowywania, zapalnych lub mieszane, a intensywność i powagę.
Podczas łagodny trądzik / local debiutant w ciężkim trądziku jest bardzo skomplikowane: zmniejszenie łojotoku, wprowadzenie izotretynoiny lub antybiotyków doustnie, leczenie mikrochirurgiczne, dermatologii, zabiegów kosmetycznych, wsparcie psychologiczne.