Twardówki i zanikowe porosty - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Twardówki i zanikowe porosty - jest bolesną chorobą, która dotyka skóry, zwykle, sromu lub penisa i odbytu.

Twardówki i zanikowe porosty - Przyczyny i objawy

Lekarze nie znają dokładnej przyczyny liszaj twardzinowy. Niektórzy lekarze uważają, że zbyt aktywny układ odpornościowy i problemy hormonalne mogą odgrywać istotną rolę. Uważa się również, że ludzie dziedziczą prawdopodobieństwo posiadania choroby. Czasami twardówki porostów pojawia się na skórze, która została uszkodzona lub bliznami z innych urazów poprzednich.

twardówki Licheniu nie jest chorobą zakaźną (nie pochodzi z jednej osoby na drugą osobę).

Od początku choroby, pojawiają się białe plamy na skórze. Plamy są zazwyczaj lśniące i gładkie. Później punkty rosną poprawek. Plamy na skórze są cieńsze i kurczy. Jeśli choroba ma łagodny przypadku nie może być żadnych objawów.

Inne objawy to:

Twardówki i zanikowe porosty - Leczenie

Jeśli masz plamy (plamy) na ramionach i górnej części ciała, zwykle nie jest wymagane leczenie znikną w czasie.

twardówki Licheniu narządów skóry powinny być traktowane. Nawet jeśli to nie jest bolesne. Może to powodować problemy z oddawaniem moczu lub podczas stosunku. Jest też bardzo małe szanse na rozwój raka skóry.

Operacja jest zwykle dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn. Obrzezanie (usunięcie napletka prącia) jest najczęściej wykorzystywana traktowania mężczyzn z liszaj twardzinowy. Choroba zazwyczaj nie wróci. Operacja zwykle nie jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet. Kiedy plastry liszaj twardzinowy są usuwane z genitalia kobiet i dziewcząt zwykle wrócił wrócił. Leczenie obejmuje również stosowanie kortyzonu bardzo silny krem lub maść do skóry.