Zapalenia jelit Acrodermatitis - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Zapalenia jelit Acrodermatitis - Czy jest rzadką dziedziczną choroby w dzieciństwie z powodu niezdolności do przyjmowania odpowiedniej ilości cynku w diecie. Każdy ma niedoboru cynku niż pote rozwijać takie same objawy choroby.


Zapalenia jelit Acrodermatitis - Przyczyny i objawy

Sprawa wywołuje zapalenia jelit acrodermatitis jest defekt genetyczny, który koduje białko błonowe, które służy do przechwytywania cynku. Objawy występujące w acrodermatitei zapalenia jelit kilka miesięcy po zaprzestaniu karmienia piersią po porodzie. Doprowadziło to do wielu założeń, w tym, że mleko matki ma szczególne ligand cynku mleka krowiego nie posiadają. Niedobór cynku może być ze względu na niewystarczające spożycie, malabsorbtiei, nadmierne straty lub kombinacji tych czynników.

Objawy zapalenia jelit obejmują Acrodermatitis zmiany skórne, wypadanie włosów, biegunka, czerwona wysypka na skórze, skóry wokół paznokci mogą być zaczerwienione i obrzmiałe. Choroba ta nie leczona, może prowadzić do śmierci w okresie dzieciństwa.

Zapalenia jelit Acrodermatitis - Leczenie

Suplementacja cynkiem bez całkowitej remisji w dziedziczne zapalenia jelit acrodermatitis. Cynk dodatki w wysokości 30-150 mg na dobę, są używane przez ludzi z tą chorobą. Ludzie z zapalenia jelit acrodermatitis powinien być monitorowany przez personel medyczny w celu zapewnienia ich prawidłowego suplementów cynku i suplementów cynku nie powodując niedobór miedzi.

Pokarmy bogate w cynk: ostrygi, mięso wołowe, wątroba, pestki dyni, orzechy pekan, orzechy brazylijskie i