Znamię łojowe - zdjęcia

Znamię łojowe - zdjęcia
zoom

copyright:
dartmouth.edu

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Znamię łojowe - ograniczone zmiany "hamartomatous" składa się głównie z gruczołów łojowych, Znamiona naskórkowe Znamiona i brodawki sebacynian są ściśle powiązane, a wielu autorów uważa je jako alternatywy.


Znamię łojowe - Przyczyny i objawy

Rodzinne przypadki zostały zgłoszone. mutacji Pluripotentiael w komórkach podczas embriogenezy mogą generować różne linie różnicowania zawarte w organoid znamię. znamię łojowe, zdaje się reagować na wpływy hormonalne, zmiana może zostać zwiększony z urodzenia, ulegają spłaszczeniu w dzieciństwie, i stać na szczycie ponownie w okresie dojrzewania.

znamię łojowe mogą być odpowiedzialne za predyspozycje do rozwoju raka podstawnokomórkowego i inne nowotwory w tej zmiany.

Znamię łojowe, przez trzy odrębne etapy kliniczne w następujący sposób:

Znamię łojowe - Leczenie

ryzyko rozwoju nowotworu jest trudny do określenia w sposób precyzyjny i złośliwych zmian może wystąpić w każdym wieku. W związku z tym ryzyka, zalecamy kompletne wycięcie, najlepiej przed okresem dojrzewania, ponieważ pogrubienie zmiany mogą zwiększać ryzyko rozwoju nowotworu wraz z wiekiem.
wycięcie skóry pełnej grubości jest zazwyczaj wymagane, i terminowe zniszczenie nie jest zalecane, ponieważ może maskować złośliwych zmian w powierzchni pierwotną rekonstrukcję jest to zwykle możliwe.