Znamię moli znamienia - zdjęcia

Znamię moli znamienia - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Znamię moli znamienia - to tylko niektóre z najczęściej zyski na skórze. W ujęciu ogólnym, są one często określane jako krety, urodę czy znamiona. znamienia barwnikowego może być obecny przy urodzeniu lub na czas porodu.

Oni wydają się być wyższe, mola nazywane są wrodzone znamiona. W dzieciństwie "moli regularnych" mogą zacząć się pojawiać. Zwykle są one w kolorze skóry, kształcie kopuły / płatności, które mogą wystąpić w dowolnym miejscu na skórze. Ludzie byli średnio o 15-20 znamienia barwnikowego.

Znamię moli znamienia - Przyczyny i objawy

Genetyka odgrywa rolę w znamion barwnikowych. Niektóre rodziny mają tendencję do rozwijania bardziej niż inne krety.

Te krety są nieszkodliwe, ale czasami mogą być mylone z rakiem skóry przez osoby świeckie. Może to być szczególnie prawdziwe w odniesieniu do typu kret o nazwie znamion dysplastycznych . Każdy wzrost moli, które prowadzą do zmiany rozmiaru, koloru, kształtu, krwawienie, jeść regularnie i staje się stan zapalny lub podrażnienie powinny być oceniane przez dermatologa. Chociaż może to wyeliminować wiele z nich ze względów kosmetycznych, usunięcie nie jest wymagane, chyba że są podrażnione, zaczerwienione lub podejrzane.

Znamię moli znamienia - Leczenie

Moles - barwnikowych znamion można łatwo usunąć, szczególnie ze względów kosmetycznych, ale także wtedy, gdy orzechy są podrażnione .