Dental ropień - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Dental ropień z infekcją bakteryjną w ustach powstaje zbiór ropy, które manifestuje się bólem tryskające na ropnia.

W ogólnym ból zaczyna nagle staje się bardziej trwałe.
Istnieją dwa rodzaje ropni-

Zakażenie wewnątrz zęba jest najbardziej rozpowszechnione infekcje - ropień małoobrazkowe

Zakażone ropień przyzębia dziąseł -


Dental ropień - objawy

- Generalnie głównym objawem jest intensywny i pulsujący ból wpływa obszar încojurătoare zębów i. Ból może być przekazywane do szyi, żuchwy i ucha.
Różne objawy ropnia dentystycznych:

Trudności w połykaniu

Zwiększona wrażliwość na żywności - napoje zimne i gorące

Uczucie i zły smak w ustach

Dental prowadzić do zaburzeń snu ropień

obrzęk twarzy

Dental ropień Przyczyny: bakterii w jamie ustnej z uwagi na kombinację małych cząstek żywności i ślinę tworzy warstwę na zębach, który nazywany jest tablica. Według mîncatul stałych i płynnych produktów spożywczych, które są bogate w cukier i skrobię (węglowodany) współdziałają z płytki na zębach, który przekształca węglowodanów w kwas. Bakterie i nadmiar kwasu może prowadzić do wystąpienia ropnia, jeśli te bakterie są rozłożone przez ząb ze względu na otwory próchnicy.
Czynniki, które mogą doprowadzić do ropnia dentystycznych są: - zła higiena jamy ustnej, brak mycie i czyszczenie zębów z nici dentystycznej ołowiu do ropnia. Innym powodem jest to, ze względu na napoje dietetyczne i słodkie potrawy, takie jak czekolada i dużo słodyczy na bazie cukru, oraz produkty bogate w skrobię, takie jak białe pieczywo, bisuiţii, precelki i frytki.


Dental ropień - Leczenie

Do bólu killers mogą leki przeciwbólowe, jak: Ketonal i ibuprofen. Jak leczyć ropień dentystyczną jest z dentystów. Twój dentysta będzie stosować różne procedury zarówno leczniczych i chirurgicznych. Interwencja cięcia ropnia jest w znieczuleniu miejscowym, czy ropień powstaje, gdy kanałowe wewnątrz zęba będą wykorzystywane przez wiercenia zęba do uwolnienia ropy. Generalnie leczenie jest wykonane przez osuszania ropy ropień ale jeśli są oznaki, że infekcja może rozprzestrzeniać przepisze antybiotyki.