Erozja zębów - zdjęcia

Erozja zębów - zdjęcia

copyright:
img.webmd.com

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Erozja zębów trwałe uszkodzenie szkliwa, ponieważ kwas


Erozja zębów - objawy

- Główne przyczyny to substancje aicide w żywności lub napojów oraz z powodu problemów żołądkowych, takich jak refluks żołądka lub wymioty. Kwas w kontakcie ze szkliwa minerału zmiękczyć go to utratę niektórych z jej struktury. Neutralizacja przez ślinę jest kwas, ale ilość i czas ekspozycji na kwas o wysokiej gęstości, a następnie neutralizacji śliny jest esfectul depozyt. Więc podczas szczotkowania zębów cząstki zaczynają tracić szkliwa erodându.
Objawy erozji zęba może prowadzić do poważnych problemów, takich jak pęknięcia zęba. Między głównymi objawami są:

Przebarwienia, erozja może występować na powierzchni przebarwienia zębów w szczególności żółtej.

Wrażliwość zębów, biorąc pod uwagę, że osiągnięcie szkliwa rozrzedza się przebić, to szkliwa i zębiny nie chroni w kontakcie z zimna, gorąca i słodka będzie odczuwać ból.

Małe ślady frajerów, ponieważ mogą pojawić się powierzchni żującej zębów obszarach.

Pękanie w zaawansowanym stadium erozji zębów może pęknąć.

Erozja zębów - Leczenie

Podobnie jak w przypadku wszystkich chorób, najważniejszą metodą leczenia jest profilaktyka, żeby można było podjąć działania, aby zapobiec erozji zębów. Kiedy już spożywane napoje i kwaśne pokarmy należy dokładnie wypłukać usta wodą, aby zneutralizować kwas w ustach. Czekać na co najmniej jedną godzinę przed szczotkowaniem zębów po zjedzeniu kwaśnych pokarmów takich.
Wymiana wody lub mleka, napojów bezalkoholowych, ale jeśli jest kwas spożywane napoje, takie jak soki owocowe lub tym podobne, i może być stosowany w celu umożliwienia przepływu płynu za ujściem i kontaktu z zębami.