Krwawienie dziąseł - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Krwawienie dziąseł dziąsła są niezbędne tkanki, które wspierają i chronią zęby. Dla niektórych przyczyn i wieku, tracą swoje dziąsła tonizujące, pozostawiając otwartą drogę osłabia bakterie i infekcje, które prowadzą do stanów zapalnych i krwawienia im.

Trwałe krwawiące dziąsła jest poważną chorobą, która może wskazywać na pewne choroby, takie jak białaczka.


Krwawienie dziąseł - objawy

- Krwawienie dziąseł jest powszechne zarówno u dzieci, dorosłych i starszych. Ale krwawienie obserwowano u dorosłych. Niektóre z przyczyn są igen biedne jamy ustnej, nadmierne szczotkowanie zębów i niektóre choroby, takie jak gigivita, białaczka, choroby bakteryjne, wirusowe lub grzybicze infekcje i niektóre pokarmy / płyny kwaśne.
Inne przyczyny:

owrzodzenie jamy ustnej

Urazy spowodowane przez uderzenia lub chemikalia, napoje, wybielanie zębów Medicamete rozwiązań.

Zaburzenia czynności nerek, wątroby, choroby tętnic.

Brak witaminy C

objawy:

Zapalenie dziąseł czerwony.

Krew wokół dziąseł

Nieświeży oddech

Recesja dziąseł od zębów

Ból i tkliwość w dziąsła


Krwawienie dziąseł - Leczenie

Najlepszą metodą leczenia jest profilaktyka krwawiące dziąsła. To jest bardzo ważne, aby uniknąć pewnych pokarmów kwaśne, kwaśne napoje, gorące czekolady, itd.. Unikaj nadmiernego szczotkowania, miękkich włóknach szczoteczki do zębów.Zdrowej diety, który zawiera witaminy i suplementy.
Aby zatrzymać krwawienie z dziąseł mogą stosować lekką kompresję lub stosowania lodu i / lub zimne napoje. Ważne jest, aby uniknąć krwawienia podczas szczotkowania zębów z szczoteczka do zębów, ale zamiast tego przepłukać usta ciepłą wodą i roztworem soli. Należy unikać aspiryny i tytoń. Regularne wizyty u dentysty.