Opryszczka wargowa - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Opryszczka wargowa zakażenie jako małe pęcherze, owrzodzenia na wargach, które są spowodowane przez herpes simplex viruxul.


Opryszczka wargowa - objawy

- Główną przyczyną jest zakażenie wirusem Herpes simplex natychmiast po bezczynnie przez długi okres czasu, aby umożliwić później prowokując wargowej zmian.
Innym wirusem opryszczki typu 2 wirus jest wirusem z narządów miejscu, ale mogą być zainstalowane w jamie ustnej, gdy doustna płci.
Wirusy opryszczki mają wielką moc do rozprzestrzeniania, np. intymnego kontaktu, stykając się z maszynki do golenia, ręczniki, bielizna, naczynia, etc.
Objawy: Czerwono podrażnione miejsca w okolicy to mrowienie, pieczenie i swędzenie warg. Pojawienie się czerwonych blistry wypełnione żółtej cieczy, lub wielu małych pęcherzyków obok siebie tworząc dużą blister. Opryszczka może być wywołane przez zmiany hormonalne, opalanie

miesiączki, gorączka lub stresu.
Rozpoznanie stawia się na podstawie badania klinicznego i niektórych testów, takich jak: badania DNA wirusa, Tzanck testowej i hodowla wirusa.


Opryszczka wargowa - Leczenie

Bez leczenia opryszczki goją się automatycznie za okres jednego do dwóch tygodni. Leki na receptę mogą być valacyclovir, famciclovir lub acyklowir przeciwwirusowe i leki te są dobre i szybkie wyniki są lepsze, które należy podjąć w prawo na pierwszych objawów.
Inne sposoby dotarcia orcui stosują lodu, mycia pęcherzyki z antyseptyczne rozwiązań, unikać napojów gorących i pikantnych przypraw, kwaśnych.