Ostra okołowierzchołkowych - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Ostra okołowierzchołkowych jest zapalenie wszystkich struktur wspierania powierzchni zęba.


Ostra okołowierzchołkowych - objawy

- Bo ostre okołowierzchołkowych jest przez dentystów infekcje. Te, jeśli nie wyleczyć prowadzą do niszczenia kości i utraty zębów. Bakterie, które powodują zakażenie prowadzi do miazgi i śmierci zapalenie miazgi. Inną przyczyną jest uraz - tzn. jakiekolwiek bezpośrednie uderzenie zęba może spowodować toksyny bakteryjne, w połączeniu z występowaniem zapalenia przyzębia. Inną częstą przyczyną jest leczenie kanałowe podczas wykonywania tej operacji, ponieważ narzędzia i lub substancje mogą powodować chimce perapicale zapalny region.

Oznaki i objawy: ból w kontakcie z zimną żywność, ciepłą lub słodkie, stanu zapalnego i powstawanie ropa, nieświeży oddech, czasem podczas ukąszenia zębów czuje się świetnie i bardzo wrażliwe na dotyk.


Ostra okołowierzchołkowych - Leczenie

Podobnie jak w przypadku wszystkich chorób jamy ustnej jest ważne, aby wyeliminować przyczyny ostrego wierzchołka przyzębia. Specialized lekarz powinien wykonać leczenie kanałowe w celu drenażu infekcji i leczenia antybiotykami należy podawać. W ciężkich przypadkach może korzystać z chorą ekstrakcji zęba eliminując źródła zakażenia.