Pulp martwicę i zgorzel - zdjęcia

Pulp martwicę i zgorzel - zdjęcia

copyright:
2.bp.blogspot.com

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Pulp martwicę i zgorzel jest to zjawisko, które obsługuje miazgi zęba nieodwracalne zmiany w oddziaływaniu pewnych środków. Gangrena jest śmierć miazgi miazgi pod wpływem bakterii beztlenowych z gniciem.


Pulp martwicę i zgorzel - objawy

- Istnieje kilka czynników, które mogą prowadzić do martwicy celulozy, takie jak infekcje, blokowania naczyń krwionośnych (zakrzepica), niedokrwienie (przedłużonym skurcz naczyń), lub choroby naczyń obwodowych, które mogą być związane z cukrzycą. Temperatury ponad sześćdziesiąt stopni może spowodować wytrącenie się z białkami osocza, które mogą wystąpić, gdy interwencji medycznej do polerowania zębów. Inne przyczyny mogą być roztwory chemiczne stosowane w leczeniu stomatologicznym medycznej, arsenu, fenol, kwas trichlorooctowy i trioximetilen.

Martwica miazgi Objawy ma oczywiste objawy występują jednak pewne oznaki, takie jak przebarwienia wrażliwości zębów. Diagnostyka różnicowa jest, czy jest to rak organizmy, które są proste, gdy entrococi, paciorkowce, gronkowce i bakterie kwasu mlekowego. Jeśli przyzębia jest cronicediagnosticul radiologicznych i diagnostyce przewlekłej otwartej pulpitis podaje czułość kanałów korzeniowych.


Pulp martwicę i zgorzel - Leczenie

Leczenie martwicy zgorzel miazgi i obejmuje etap leczenia antybiotykami, a następnie usuwania resztek i martwicze pulpy zębiny. Następnie dokonać sterylizacji i uszczelniania obturacji kanałowo mocno. W ciężkich przypadkach może już leczenie kanałowe, konieczne usunięcie zęba do gangreny.