Zapalenie jamy ustnej palacza - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Zapalenie jamy ustnej palacza choroby powodowane przez ciepło i chemikalia generowanych przez tytoń.


Zapalenie jamy ustnej palacza - objawy

- Zapalenie jamy ustnej przyczyny palacz jest związane z paleniem i mniej płynnych temperatur wlotowych lub innych substancji drażniących. Zyski ciepła i dymu papierosowego jest pełne drażniących substancji chemicznych pobudzających stan zapalny, nabłonka keratynizacji i rozrost palatuli usta. Inne czynniki mogą być od niektórych chorób, takich jak: infekcje, opryszczka, odra, rzeżączka, białaczka, AIDS, a niedobór witaminy C.
Objawy: Zwykle palacz zapalenie jamy ustnej osób nie ma objawów. Na palataul ustach, zapalenie jamy ustnej jest jak białej tablicy z różowymi pęknięć, ma pogrubione i popękane. Zapalenie jamy ustnej jest zwykle łagodny.
Diagnoza może być trudna, badanie kliniczne będzie zrobić, aby zbadać stan jamy ustnej. Badania krwi mogą być wykonane, aby zobaczyć poziom

infekcji. Możesz wysłać wyściółki kultury usta określenie mikroskopijne przyczynę problemu.


Zapalenie jamy ustnej palacza - Leczenie

Zapalenie jamy ustnej palacza leczenie skupia się na przyczyny, że wywołało to. Higieny jamy ustnej jest niezbędna. Podczas tego stanu należy unikać ostrych potraw, takich jak chipsy, orzeszki ziemne, orzechy włoskie. Szczotkowanie powinno odbywać się za pomocą pędzla, która ma miękkie włosie. Tablice zostaną wygenerowane zapalenie jamy ustnej usunąć chirurgicznie w znieczuleniu miejscowym.
Farmakoterapia jest skorygować niedobór witaminy B12 i żelaza.