Jąder Raka - zdjęcia

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Jąder Raka jest chorobą jąder, które nierozpoznana i nieleczona w czasie można uogólnić. Występuje przy opracowywaniu prenhimul (tkanka) nieprawidłowego jądra komórki z wysoką rozrodu, chaotyczne i ciało nie jest w stanie ograniczyć procesy fizjologiczne, które zwiększają.

Jąder Raka - objawy

Objawy mogą obejmować jedną lub więcej z następujących objawów:

- W większości przypadków pierwszym objawem choroby jest zmiana wielkości lub kształtu jednej lub obu jąder - zwykle nie są one identyczne pod względem wielkości, ale w raka jądra może nastąpić spadek lub wzrost do trzech razy większą objętość ;
- Obrzęk i / lub powstawanie torbieli w jednym lub obu jąder;
- Uczucie ciężaru w mosznie;
- Uczucie wstydu bolesne dolnej części brzucha, w pachwinie lub dolnej części pleców, lumbago;
- Zmniejszenie libido (popędu płciowego);
- Wygląd moszny torbę z płynem;
- Pojawienie się śladów krwi w nasieniu;
- Zmęczenie, ogólne osłabienie.

Jąder Raka - Leczenie

Rak jądra jest traktowany przez:
- Usunięcie jądra (chirurgiczne usunięcie jąder mdłości) będą realizowane, jeśli badanie palpatoriu, USG i biopsji jąder potwierdzono raka jąder. W przypadku powszechne choroby i postępować będzie Dekoracyjny CHIMO i radioterapii, zgodnie z istniejących protokołów leczenia w literaturze.

UWAGA: jąder własny egzamin to najszybszy sposób, aby śledzić wszelkie zmiany dotyczące zdrowia jąder, a przede wszystkim, najprostszym sposobem uniknięcia raka jąder.

- Najlepszy czas na badanie jąder jest po prysznicem lub wanną, kiedy mięśnie są rozluźnione i opuszczone jąder.
Stań przed lustrem, unieś penisa (lub zachować go na jedną stronę), aby można było zbadać je wizualnie, bez żadnych problemów, jąder. Musisz śledzić zmiany kształtu i wielkości jąder.