Mięsak - zdjęcia

 
zoom

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Mięsak rak, który rozpoczyna się w mięśni, tłuszczu, tkanki włóknistej, naczyń krwionośnych, kości i innych tkanek wspierających ciała.


Mięsak - objawy

- Bardzo zależy od typu choroby, położenie, rozmiar i rozszerzenie wielkości. wystąpią następujące objawy mogą być spowodowane innymi chorobami, które mogą być nowotworowych:

- Ból kości i zwiększać articulatiicare ciągły.
- Wykrywać obrzęk / wysokość ciała (ręce, stopy).
- Fracture bez urazy spowodowane przez lub spowodowane przez małoletniego.

mięsaka Ewinga może powodować następujące objawy: obrzęk nieznanym charakterze, z ból i obrzęk w okolicy, utrata apetytu, gorączka, złe samopoczucie, zmęczenie, utrata wagi, jeżeli choroba jest przenoszona.

 

Chondrosarcoma mogą wystąpić następujące objawy: czasem masy guza o dużych rozmiarach, z możliwością kompresji danych, głównie w nocy i ból mogą przypisać administracji przeciwzapalne. Ból w spoczynku i nie może nie istnieć od lat, ale z wolnym czasem jeszcze wzrosną.

Rhabdomyosarcoma zwykle przedstawia jako szybko rozwijający się obrzęk ramion lub nóg. Objawy mięsaki tkanek miękkich, w tym rhabdomyosarcoma, może zależeć od lokalizacji. Na przykład, guza lub w obrębie dróg moczowych może mieć wpływ na oddawanie moczu, a guz u podstawy czaszki może kompresować nerwów twarzy, powodując mięśni twarzy i redukcji bólu na tym poziomie.

Mięsak - Leczenie

Leczenie polega na chirurgicznym wycięciu chemioterapię lub radioterapię w zależności od zakresu mięsaka rozszerzenia i zdrowia pacjenta.