Mięśni Rak - zdjęcia

Mięśni Rak - zdjęcia

copyright:
radonc.ucla.edu

Mięśni Rak - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Mięśni Rak(Mięsaki tkanek miękkich) jest bardzo rzadki nowotwór, który występuje w tkankach conjuntive. Ten rak jest bardziej powszechne u dzieci jest jednym z pięciu największych raka rozpoznaje się u dzieci najczęściej.


Mięśni Rak - objawy

We wczesnych stadiach, mięsaki tkanek miękkich zazwyczaj nie powodują objawów. Ponieważ tkanki miękkie są stosunkowo elastyczne, guzy rosną dość duże, spychając normalnej tkanki, czuło się lub powoduje problem medyczny. Pierwszym widocznym objawem jest zwykle bezbolesny guzek lub kilka grudek. Po guz rośnie, może to powodować inne objawy takie jak ból, ponieważ mogą one wywierać nacisk na nerwy. W przypadku, znajdował się w jamie brzusznej może powodować bóle brzucha, często mylone bóle miesiączkowe, niestrawność, zaparcia lub innych przyczyn.

Mięśni Rak - Leczenie

Na ogół leczenie na mięsaki tkanek miękkich zależy od stopnia zaawansowania raka. mięsak Stage jest na podstawie wielkości i stopnia guza i czy nowotwór rozprzestrzenił się na węzłach chłonnych lub innych części ciała (przerzuty). Sposoby leczenia mięsaków tkanek miękkich obejmują operacji, radioterapii i chemioterapii.