żołądka rak - zdjęcia

żołądka rak - zdjęcia

copyright:
glogster.com

żołądka rak - zdjęcia

copyright:
medindia.net

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

żołądka rak może rozwijać się w dowolnej części żołądka może żołądek raspandii w całości lub w pobliżu narządów.

Rak żołądka jest częstym i poważnym nowotworu, który rozwija się z komórki wyściełające gruczołów wewnętrznego ściany żołądka (błony śluzowej). Rak żołądka jest znany jako gruczolakoraka żołądka.

żołądka rak - objawy

Wczesne raka żołądka często nie ma objawów. Kiedy cacerul brzuch rośnie, najczęstszymi objawami są:

Najczęściej objawy te nie są z powodu raka. Inne problemy zdrowotne, takie jak wrzód lub kilka infekcji, może powodować takie same objawy. Każdy z tych objawów należy skonsultować się z lekarzem, tak że problemy mogą być diagnozowane i leczone jak najszybciej.

żołądka rak - Leczenie

Leczenie raka żołądka jest przede wszystkim zapobieganie: zaprzestanie palenia tytoniu i spożycia alkoholu znacznie zmniejszyć ryzyko. Ponadto, ograniczenie spożycia soli oraz żywności słone, należy jeść więcej owoców i warzyw.

Po zainstalowaniu tej choroby, operacja jest tylko potencjalnie radykalnego leczenia. Usunięcia żołądka (resekcja żołądka), może być częściowe lub całkowite. W zależności od ryzyka rozprzestrzeniania się w organizmie (przerzuty), chemioterapia i radioterapia mogą być wykorzystane, zwiększając w ten sposób życie pacjenta.