Androgenetik Alopesi - resimleri

Androgenetik Alopesi - resimleri

copyright:
wikimedia.org

Androgenetik Alopesi - resimleri

copyright:
wikimedia.org

   

Androgenetik Alopesi - bir olan kayıp kadın ve erkek saç durumu çok yaygın . ile menopoz kadınların erkeklerden yüzde ellisi yaş% 40 ve yıllık 50 alopesi androgenetik derecesine sahip bazı. Saç dökülmesi kademeli olduğunu. alopesi androgenetik ile erkeklerin, saç dökülmesi şiddetine-temporal bölge ve üst bağlı olarak, kafa derisi fronto oluşur. hastalarda kadın androgenetik alopesi centroparietal olup, daha yaygın ve lokalize, alın kadınlar da genellikle bozulmamış.

Androgenetik Alopesi - belirti ve bulguları

Nedenleri şunlar olabilir:

belirti ve bulgular androgenetik alopesi için çeşitli kaynaklarda sözü listesi aşağıda belirtilen 3 belirtileri şunlardır:

Androgenetik Alopesi - Tedavi

Tedavi için kanıtlanmış olduğunu onlar uygun chirurgical.Medicamentele veya tıbbi ya androjenik alopesi ) ® şunlardır: minoksidil (Rogaine ®) ve oral finasterid (Propecia. başarı büyütme Minoxidil saç erkeklerin% için 10 kabul edilebilir. Kadınlarda% 50 orta göstermek minimal saç çıkma saç çıkma ve% 13. Tedavi ömür boyu olduğunu. hastaların yüzde Yedi çözüm minoxidil nedeniyle (kızarıklık, kaşıntı yanma) tahriş edebilir bazı deneyim.

Kalıcı saç nakli sırt ve kafa derisi saç dökülmesi tarafı ama başarılı bir prosedür genellikle, iki yıl içinde üç-dört seans yeterli yoğunlukta bir alanı doldurmak gerekir.