Kurdeşen - resimleri

Kurdeşen - resimleri

copyright:
bryanking.net

 
   

Kurdeşen - bulaşıcı değildir. Ürtiker kaşıntı olabilir neden olup, deri kırmızı ya da bir deri hastalığıdır (yamalar) pembe karakterize lekeler küçük tarafından. Lekeler, küçük veya büyük olabilir genellikle hızlı bir şekilde ortaya oldukça ve gün veya saat içinde kendi yok onların. Kovan birleştirilebilir boyutları büyük lekeler için bazı milimetre veya birkaç santimetre olabilir küçük olarak görünür. vücut Kurdeşen tüm birleştiren olarak bilinen "kurdeşen." Onlar kaşıntıya neden ve yanma veya batma hissi.

Kurdeşen - belirti ve bulguları

ürtiker - Çünkü bir şey ya da kontakt alerjen olabilecek bazı nesneler ile karşı alerjik bir reaksiyondur. O, sen ürtikere neden olabilir kullansanız bile ilaçların yeni bir deterjan veya sabun kullanmak tetikleyebilir. Ayrıca, çok fazla stres bir kızarıklık neden olabilir - ürtiker - bu "stres denir. hayır iki kişi bir alerjene karşı aynı reaksiyonu Çünkü, döküntü bulaşıcı değildir. En sık görülen bazı gıdalar tetikleyiciler: deniz ürünleri, çilek, çilek, ahududu, süt, fındık ve bazı böcekler, genellikle ilaçların antibiyotikler başlangıçlı ürtiker razpunzatoare vardır.

Ürtiker belirtileri şunlardır:

Kurdeşen - Tedavi

İlk gibi kurdeşen, neden ana faktörleri elimine edilmelidir: Yüksek alerjisi olan yiyecekleri yeme: fındık, fıstık, hindistan cevizi, çilek, domates, fıstık vb. Balık, domuz, tahıl gibi - buğday, arpa ve çavdar. Bu sentetik giysi ve kozmetik ürünleri ve son ama en az stres önlemek için daha iyidir.

Bazı durumlarda, ürtiker herhangi bir tedavi olmadan kendi başına gitmesini, sen bol sıvı ve meyve kompostosu ve bitkisel çaylar içmek gerekir. Ürtiker tedavi genellikle sakin ve ilaç antihistamice olduğunu.