Leucoplazie dudaklar - resimleri

Leucoplazie dudaklar - bir tabak (sıçrama) içinde yanak veya geliştirir, dil üzerinde diş eti beyaz veya gri renk. Lökoplaki yamaları alanı olabilir genital kadın da geliştirmek üzerinde, ancak bu nedenle bilinmiyor.

Leucoplazie dudaklar - belirti ve bulguları

Ne nedenleri şunlardır: kimya - benzeri yasaktır -, genetik yatkınlık olduğunu, şu anda, evrensel olarak kabul edilen yerel mekanik Poor dişlenme, yetersiz ağız hijyeni, bulaşıcı insan papilloma ve içsel faktörlere en önemli faktör.

dil, diş etleri, ağız, yanak çatı üzerinde veya içinde ağız beyaz veya gri renkli yamalar varlığı lökoplaki bir belirtisi

olabilir. Lekeler haftalar veya aylar içinde yavaş yavaş gelişmiş olabilir ve hafif kabarık, kalın olması, ve son olarak sert bir doku alabilir. Ama genellikle ağrısızdır, ısı, baharatlı yiyecekler ve diğer tahriş dokunmaya duyarlı olabilir.

Leucoplazie dudaklar - Tedavi

Leucoplaziea tedavi, gerekirse, irritasyon kaynağı çıkarmadan içerir. Örneğin, leucoplaziea bir diş ya da protez düzensiz bir yüzey neden olup olmadığını. leucoplaziea sigaranın neden olduğu ise, azaltmak veya sigara veya diğer tütün ürünlerini kullanarak durdurmak istenecek.

Tıbbi tedavi oluşur: elektrokoagülasyon, kriyoterapi, lazer tedavisi veya cerrahi eksizyon.