Lipom - resimleri

Lipom - resimleri

copyright:
2.bp.blogspot.com

Lipom - Yağlı bir şişlik veya yumru hücre / adipositlerde oluşur. Doğa iyi huylu ve yavaş büyüyen bir tarafından bu iyi huylu lipom olduğu. Genellikle cilt altı doku lipomlar doku sadece nadiren deri veya kas altına geliştirin. REACH CAN lipomlar daha aynı anda büyük ve geliştirin. Genellikle en lipomlar Etkilenen Parçaları sırt, boyun, omuz ve kolları var.

Lipom - belirti ve bulguları

Lipomlar Bazı nedenler kişilerde meydana bilinmeyen bir nedenle bir aile öyküsü Olabilir. Bu bir veli veya bir lipom oldu eğer lipom yüksek olduğu belirtildi şansı WS. Lipomlar subkutan dokuda ortaya bir travma ya da yaralandı ETTİ CAN.

Belirtiler - Genellikle cilt altında daha fazla nodülü oluşturmuştur. Lipomlar yavaş büyüyor, ve bizi yıllarca bile gidin Mayıs dikkat edin. Lipomlar çok küçük ve büyük nodüller ulaşmalıyız. Touch / basın lipomlar basınç kolayca Uygulamalı WHERE taşındı vardır. Bu organlar etrafında gelişen eğer ancak acı Hurt veya Olabilir eğer Lipom genellikle bir not isabet etmez CAN sinirler üzerinde baskı ile ağrı ve komplike Diğer ETTİ.

Lipom - Tedavi

Tedavi genellikle lipomlar gerekmez. Kaldır sadece çok hızlı artacaktır ağrı ve Thos lipomlar neden olur. Daha uzun lipomlar veya kozmetik problemlerin giderilmesinde rahatsızlık Neden ulaşır. Yapmanız gereken ilk şey Onları Doktor Bu kanser SONRA çeşitli seçenekleri lipom, liposuction, ya da steroid preparatlarının enjeksiyonu ile kaldırılan lipomlar CAN azalmasına neden bu cerrahi olarak çıkarılması yer vardır, iyi huylu Değil Olup Olmadığını için ihtiyacınız belirlemektir But Not Tamamen.