Botox Kırışıklık Tedavisi - resimleri

 
   

Botox Kırışıklık Tedavisi - Tedavi karşı etkili kırışıklık - Botulinum toksini , protein neurotoxin bir olan kaslara beyinden iletilen impulslar sinir tarafından engelleme düzey nöral oyunculuk, kökenli bakteriyel ekzotoksin bir. Toksin zehirlenmesi gıda yoluyla geçmiş tehlikeli üretilen özellikle oldu, botulinum tarafından Clostridium. Elbette ilaçtır gevşetici kas tıp gibi seyreltme yüksek kullanılmakta içinde.

Botox Kırışıklık Tedavisi - Usulü

Onu alın oğulları gibi belirli bir alan içine enjekte edilir, dikey, kaş arasındaki kırışıklıklar göz köşesinde kırışıklık, böylece geri dönüşümlü sinir blokları sinir uyarılarının ifade kırışıklıkları yüz kasları için. Kas yapamaz sözleşme ve bu nedenle dinlenmek eğilimindedir. Tedavi edilmemiş yüz kasları etkilenmez bir yüz ifadesi ile kişinin izin, normalde sözleşme devam ederken kasları gevşeterek zaman örten cilt pürüzsüz ve neridata kalır.
- Toksin yavaş yavaş 3-6 ay içinde vücut tarafından metabolize olduğu için tedavi geçicidir, bu tedaviye devam edilmelidir.

Botox Kırışıklık Tedavisi - Kurtarma

tedavi etkisinin ilk 3-7 gün içinde görülebilir. Etkisi yaklaşık dört ay genellikle sürer, ancak enjeksiyon altı ay veya daha fazla uzatmak eğilimi sırasında bile, birkaç kez tedavi tekrarlamak gibi.