Doku Expander - resimleri

Doku Expander - resimleri

copyright:
www.med.navy.mil

 
   

Doku Expander - Doku genişletme ilk mastektomi sonrası meme rekonstrüksiyonu uygulandı. Şu anda, kullanımı travma, tümör eksizyonu veya doğum defektleri zarar cildin onarım dahil artmıştır. Bazen meme implantları olduğu gibi, estetik amaçlar için kullanılır.

Doku Expander - Usulü

Kasım deri deri bir fay komşu doku büyümesini uyararak çalışır genişletilmesi. cildin doğal yeteneği avantajı bir kadının hamilelik sırasında göbek büyüyor olduğu gibi aynı şekilde yalan. Bu cilt sağlıklı altında balon tipi cihaz bir

doku genişletici, implanting tarafından gerçekleştirilir. Yavaş yavaş birkaç haftalık bir süre boyunca tuzlu sıvı enjeksiyonu ile şişirilir. deri tabakasını doku balon şişirilmiş baskısı nedeniyle Dayandığı incelir ise İlk başta, işaretler, deri incelmesi göstermektedir. Vücut "çok dolu" görünümünü ekleyerek, reaksiyon şişesi etrafında bir yara gelişir. cilt istenilen ölçüde genişletti zaman, balon deforme doku ile birlikte çıkarılır. Cilt yeniden konumlandırılmış ve kusur kapsayan dikildi.

Doku Expander - Kurtarma

genişletici İmplant cerrahisinden sonra, çoğu hasta 2-3 gün içinde günlük aktivitelerine devam. genişletici yavaş yavaş her zamanki prosedürlerinin sonuna kadar ağırlıkları değiştirmek için, pek çok hasta intamoina dolu olduğu için.