Implant testisler - resimleri

Implant testisler -Testis implant testis kanseri veya testislerin çıkarılması gerektiren bazı tıbbi sorunları olan erkekler için bir seçenektir. Ayrıca çok küçük testis testis ve işlevsiz implant ile erkekler için bir seçenek vizbila olduğunu.

- İmar orşiektomi sonrası
- Travma sonrası İmar
- Asimetri düzeltilmesi
- Konjenital Kusur 

Implant testisler - Usulü

- İşlemin genel anestezi veya (hastanın belden aşağı bir şey hissediyorum uyanığım ama yapamaz bu durumda) bir omurilik anestezi altında yapılır.

Testis genellikle skrotum (bir fıtık operasyonu benzeri) bir kesi yoluyla kaldırılır. Eğer testis ve sağlıklı bir biyopsi almak gerekebilir, bu gerekli durumlarda, testis implant kaldırıldı procedură.In yer testis eklenir önce hasta ile ele alınacaktır.

düzgün yüzeyli Testis implantlar, doku tutturmak için hem uygun iki farklı türde, mevcuttur.  

Silikon jel - İmplantlar ve bu yüzden parça için kılavuz iğne kısa Teflon çıkarılabilir ile donatılmıştır, implant ponksiyonla engeller.  

- Yüksek polimerize - testiküler implantlar kapak sütür ile var olan implant fiksasyon sağlayan kapağı pekiştirdi.  

Implant testisler - Kurtarma

Çoğu hastada ameliyat sonrası 24-48 saat süreyle yerel rahatsızlık yaşayacak. Bu ilaçlar ağrı gerekirse reçete olacaktır. Bandajlar birkaç gün skrotumda kalır. Belki de daha ilk günlerinde yorgun hissedeceksiniz, skrotum, daha sensibilla dokunmatik şişmiş olacaktır. Bu idrar herhangi bir değişiklik olmayacaktır.