Kimyasal peeling - resimleri

   

Kimyasal peeling - imrenilen cilt, genç ve güzel olan bir çok etkili yoludur. Bu yöntemin şöhret için neden pürüzsüz cilt, onların etkin bir şekilde yaptığınız kadınlar, bir çok erkek sağladığı her ikisi.

Kimyasal peeling - Usulü

- Kimyasal peeling asit hafif dozda cilt tedavi gerektirir basit bir işlemdir. Bu yepyeni bir tabaka kaldırarak, ölmek için cildin dış tabakası cildin dış yüzeyinde, kademeli olarak yapılacaktır. Asitler genellikle kullanılır: - sitrik asit, glikolik asit, laktik asit, malik asit, tartarik asit.

doğru cilt tipine ve duyarlılık eğitimi aldıktan sonra, dermatolog tipi ve peeling konsantrasyonu karar. Kimyasal ajan seçimi de ölçüde hasar ve cilt bağlıdır.

Ese cilt fazla yağı çıkarmak için sabun ve su ile temizlenmelidir. Peeling ajanı sonra yüz ya da yaralanma üzerinde hafifçe uygulanır. ya da işlem sırasında kısa bir süre sonra, hasta birkaç dakika için ısı ve batma hissi olabilir.

Kimyasal peeling - Kurtarma

Yeni deri ilk haftasında forma başlayacak. birkaç ay için pembe iken deri ve ilk de kırmızı olacak. Tam iyileşme yaklaşık 3-6 ay sürer. Bunun aksi bir lekelenmiş bir cilde sahip, bu kez güneşe doğrudan veya dolaylı olarak maruz önlemek için önemlidir.