Saç Nakli - resimleri

   

Saç Nakli - nedenler gibi yaşlanma çeşitli için, genetik, hormonal değişiklikler bir teşekkür için, erkekler özellikle bu yüzden ama sorun kozmetik ciddi için kadınlar Saç ekimi hastada bir olan teknik nakledilen saç hangi doğal kıllar 1-4 gruplar birimleri denilen foliküler. Bu foliküler üniteler saç içeren yağ bezleri (petrol), sinirler, kaslar küçük ve bazen ince vellus.

Saç Nakli - Usulü

- Saç ekimi kanatları kullanarak intravenöz veya genel anestezi ile kombine lokal anestezi altında yapılır. Ameliyat sırasında cerrah donör kök saç ile hasat greft oksipital veya temporal yer zonle olacaktır. onun hazırlık saçsız

bölgede küçük kesiler kullanarak attı sonra folikülleri çıkarılır bu greftlerin hasat sonra, her bir folikül mikroskopik olarak incelenmiştir. büyüklüğü ve karmaşıklığı operasyonlarının bağlı olarak daha uzun bir ameliyata ihtiyaç yanlış olabilir.

Saç Nakli - Kurtarma

Hastanede 24 saat en fazla olabilir, genellikle dikiş postoperatif 10 gün sonra kaldırılır. İlk üç hafta içinde hasta yorucu fiziksel çaba kaçınmalısınız.

ancak, saç nakli cerrahisi sonrası 6 hafta düşecek unutmayın kök kalıntıları ve yeni teller olarak büyüyecek.