Kas Kanseri - resimleri

Kas Kanseri - resimleri

copyright:
radonc.ucla.edu

Kas Kanseri - resimleri

copyright:
radonc.ucla.edu

   

Kas Kanseri - (yumuşak doku sarkomları) conjuntive içinde vücut dokuları oluşur çok nadir görülen bir kanser. Bu kanser çocuklardır sık daha fazla tanı kanserler sık görülen ilk beş en çok çocuklarda.

Kas Kanseri - belirti ve bulguları

Erken evrelerde, yumuşak doku sarkomları genellikle belirti neden olmaz. yumuşak dokular nispeten esnek olduğundan, tümörler hissettim edilmeden önce, normal doku kenara iterek ya da tıbbi soruna neden, oldukça

büyük büyüyebilir. İlk görünür belirti genellikle ağrısız bir şişlik veya birkaç etlerim. Tümör büyür sonra sinirler üzerinde baskı gibi, bu ağrı gibi diğer belirtilere neden olabilir. durumda genellikle adet krampları, hazımsızlık, kabızlık veya diğer nedenler için yanlış karın ağrısına neden olabilir karın yer oldu.

Kas Kanseri - Tedavi

Genel olarak, yumuşak doku sarkomları için tedavi kanserin evresine bağlıdır. Sahne sarkom büyüklüğü ve sınıf tümör ve kanser lenf düğümleri veya vücut (metastaz) diğer kısımlarına yayılıp yayılmadığını anlamak dayanır. Yumuşak doku sarkomları için tedavi seçenekleri cerrahi, radyoterapi ve kemoterapi yer almaktadır.