Sarkom - resimleri

Sarkom - Vücudun bir destek kanser başlar kas, yağ, fibröz doku, kan damarları veya diğer dokulara, kemik.

Sarkom - belirti ve bulguları

- Yüksek hastalık tipi, konumu, büyüklüğü ve boyutunu büyütme bağlıdır. Aşağıdaki belirtilerden kanserli olabilecek diğer hastalıklar neden olabilir:

- Kemik ağrısı ve sürekli articulatiicare yükseltmek.
- Vücudun bir şişme / yükseklik (eller, ayaklar) Detect.
- Kırık travma olmaksızın neden olduğu ya da küçük bir neden.

Ewing sarkomu aşağıdaki belirtilere neden olabilir: ağrısı olan, bilinmeyen doğa şişmesi ve hastalık yayıldı eğer alan, iştahsızlık, ateş, kırıklık, halsizlik, kilo kaybı ve şişlik.

 

ve gece ağrısı başta olmak üzere, veri sıkıştırma, muhtemelen bir bazen hantal tümör kitlesi anti-inflamatuar yönetim atayabilirsiniz: Kondrosarkom aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz. istirahat ağrısı ve yıllardır var başarısız olamaz ancak zaman içinde yavaş bir artış.

Rabdomyosarkom genellikle sunan bir hızla kol ya da bacakta şişme büyüyor. rabdomyosarkom dahil yumuşak doku sarkomları, belirtileri yere göre değişebilir. Örneğin, içinde veya etrafında üriner sistem tümörü bu düzeyde yüz kas gücü ve ağrıyı azaltmada neden idrara çıkma, ve yüz sinirleri sıkıştırabilir kafatası tabanında bir tümör etkileyebilir.

Sarkom - Tedavi

Tedavi cerrahi rezeksiyon, kemoterapi veya radyoterapi genişleme sarkomu ve hastanın sağlık boyutuna bağlı olarak oluşur.