Testis kanseri - resimleri

Testis kanseri - jeneralize olabilir zaman ve tedavi edilmemiş olan bir hastalık, testis konmamış. Bu kaotik, anormal testis hücreleri ile yüksek üreme potansiyeli doku gelişmekte prenhimul (zaman) oluşur vücut artış süreçleri fizyolojik sınır edemiyor.

Testis kanseri - belirti ve bulguları

Belirtileri aşağıdaki belirtilerden bir veya daha fazlasını içerebilir:

- Çoğu durumda, hastalığın ilk belirtisi hacminde bir değişiklik veya bir şekil veya her iki testis olduğunu - normalde onlar ama boyutu aynı olmayan testis kanseri bir azalma ya da üç kez ses bir artış yaşayabilirsiniz ;
- Şişme ve / veya bir veya her iki testis bir kistik oluşum;
- Skrotum ağırlığı hissetmek;
- Utanç ağrılı alt karın, kasık veya bel, bel ağrısı olan duygu;
- (Cinsel dürtü) libido azalması;
- Görünüm skrotal sıvı çanta;
- Görünüm semen kan izleri;
- Yorgunluk, genel güçsüzlük.

Testis kanseri - Tedavi

Testis kanseri tedavi edilir:
- Palpatoriu muayene, testis ultrasonografisi ve biyopsi testis kanseri doğrulanması halinde orşiektomi (hasta testis cerrahi olarak çıkarılması) yapılacaktır. yaygın hastalık durumlarında ve de chimo ve radyoterapi, literatürde mevcut tedavi protokolleri uyarınca hareket edecektir.

NOT: testis kendini sınav testislerin sağlığı ile ilgili yapılan ve en önemlisi, kanser testis önlemek için en kolay yolu değişiklikleri izlemek için en hızlı yoludur.

- Testislerin bir muayene için en uygun zaman kaslar gevşer zaman ve testisler soyundan, duş veya banyo sonrasıdır.
Eğer herhangi bir sorun olmadan, görsel testisler incelemek böylece (ya da bir tarafa onu tutmak) penis asansör, ayna önünde durun. Eğer şekli veya boyutunun testis herhangi bir değişiklik takip ediyorsunuz.