Üretral Kanseri - resimleri

 
Üretral Kanseri - resimleri

copyright:
wikimedia.org

   

Üretral Kanseri - üretranın nadir görülen bir kanser de bir hastalık) kanserli hangi hücreleri (malign vardır. kadınlar da bu daha bir vücut erkeklerde yüksek, üretral kanser insidansı cinsiyette hem de benzer bir. Genellikle başlama yaşı 55 yaş sonrası genellikle.

Üretral Kanseri - belirti ve bulguları

Genellikle erken gelişme aşamasında üretra kanseri olan hastalarda, idrar ve eliminasyon geçişini engeller üretra, blokajı etkilenecektir. Klinik tablo yüksek idrar rahatsızlık ve idrar akışının kesilmesi ile karakterizedir. Diğer

durumlarda gösteride olduğu bir enfeksiyon, yanma hissi veya yanmalı idrara çıkma ve irin ile karıştırılarak idrar kaldırılmasına ilişkin. Belki kan, idrar kaybı veya karışık singurlara ile vardır. kan ile idrar karışım üriner sistemin herhangi kanseri sık görülen bir belirtisidir, ama bu kanserin varlığını doğrudan kanıt değildir.

Bu belirtilerin bazıları görürseniz erken teşhis ve kanserle savaşmak için en iyi tedavi, hala tedavi edilebilir olduğundan, kısa sürede bir uzmana başvurmaktan çekinmeyin.

Üretral Kanseri - Tedavi

Tedavi seçenekleri aşağıdaki bağlıdır:

Tedavi cerrahi, radyoterapi, kemoterapi içerebilir.